M270DAN01.1 CELL

| panel Model | M270DAN01.1 CELL |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 2560×1440 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| M270DAN01.1 CELL Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| aktivní plocha | 596.736×335.664 mm |
| Obrys | 605.436×438.407×1.35 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , Adobe |
| Doba odezvy | 12 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| rozhraní signál | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy AUO M270DAN01.1 CELL.
AUO M270DAN01.1 CELL jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro AUO M270DAN01.1 CELL pdf listu nebo podrobné specifikace AUO M270DAN01.1 CELL nebo jiných LCD AUO, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od AUO distributora M270DAN01.1 CELL na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
AUO M270DAN01.1 CELL jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro AUO M270DAN01.1 CELL pdf listu nebo podrobné specifikace AUO M270DAN01.1 CELL nebo jiných LCD AUO, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od AUO distributora M270DAN01.1 CELL na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "M270DAN01.1 CELL"
- AUO M270DAN01.1 CELL
- M270DAN01.1 CELL list
- M270DAN01.1 CELL image
- M270DAN01.1 CELL cena
- distributor M270DAN01.1 CELL

